کارت ها

مستر کارت مجازی

خرید مستر کارت مجازی

صدور فوری مسترکارت مجازی قابل شارژ

خرید مستر کارت مجازی قابل شارژ با نام و بصورت کاملا قانونی در ایران، با  برند تجاری زی پی . 

شما تنها کافیست با چند کلیک ساده، سفارش خرید مستر کارت مجازی آنی خود را ثبت کنید.

از مهمترین ویژگی های مستر کارت مجازی قابلیت شارژ ، اعتبار 5 ساله کارت، قیمت پایین این کارت و فعال سازی کار بصورت آنلاین و سریع می باشد. سقف تراکنش ماهیانه این کارت 15 هزار لیر و بیشتر برای خرید بازی، خرید اکانت های بین المللی، شارژ حساب های اینترنتی و بین المللی مثل نتفلیکس و .... مورد استقبال کاربران است . 

این کارت قابلیت پشتیبانی و پذیرش ارزهای رایج دنیا نظیر دلار و یا ارزهایی غیر از دلار مانند یورو ، لیر، پوند و ... را دارد که تمام تبدیل ها را بصورت اتوماتیک انجام داده و بابت تراکنش های انجام شده هیچ کارمزد اضافی از شما دریافت نمیشود.

دارندگان این کارت از پشتیبانی ۲۴ ساعته بهره مند خواهند شد.

وضعیت کارت

ناموجود

مدت زمان صدور

فوری و آنی

نوع تحویل

غیرحضوری

زی پی کارت مجازی سفید | ZeepayClassic

مستر کارت مجازی

مزایای خرید مستر کارت مجازی

قابلیت شارژ

اعتبار 5 ساله

قیمت پایین

فعالسازی آنی

خرید روزانه تا سقف 3 هزار لیر

تبدیل به مستر کارت فیزیکی

خرید زی پی کارت تنها با چند کلیک ساده

نحوه سفارش مستر کارت مجازی

مرحله 1

فشردن دکمه ثبت سفارش خرید

مرحله 1
مرحله 2

ورود اطلاعات اولیه ( نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، شماره موبایل )

مرحله 2
مرحله 3

تکمیل مراحل پرداخت

مرحله 3
مرحله 4

دریافت کد لیسانس فعال سازی مستر کارت

مرحله 4
مرحله 5

ورود به پنل Zeepay و احراز هویت با اطلاعات واقعی و پاسپورت ایرانی

مرحله 5
مرحله 6

فعال سازی مستر کارت خریداری شده با کد لیسانس

مرحله 6

سوالات متداول خرید مستر کارت مجازی

مستر کارت مجازی چیست؟

مستر کارت مجازی، برای پرداخت های بین المللی مانند خرید بازی ها و گیم ها، خرید اکانت های اینترنتی ، خرید های بین المللی و ... استفاده شود.

مستر کارت مجازی بهتر است یا مستر کارت فیزیکی؟

قطعا مستر کارت فیزیکی بهتر است اما اگر برای پرداخت بین المللی خود عجله دارید، ابتدا مستر کارت مجازی خود را سفارش داده، احراز هویت کنید تا کارت فعال و سپس آن را به مستر کارت فیزیکی بر اساس نیاز خود تغییر دهید. برای خرید مستر کارت باید زمان لازم برای دریافت و وریفای داشته باشید.

آیا می توان مستر کارت مجازی به فیزیکی تبدیل کرد؟

شما براحتی می توانید از داخل پنل کاربری خود، مستر کارت مجازی خود را به انواع مستر کارت فیزیکی ارتقا دهید.

آیا مستر کارت های مجازی قابلیت شارژ دارند؟

مستر کارت مجازی شرکت زی پی با نام و قابلیت شارژ دارد.

آیا مستر کارت مجازی نیاز به احراز هویت حضوری دارد؟

برای احراز هویت مستر کارت مجازی، شما نیاز به حضور نداشته و از داخل ایران بلافاصله می توانید احراز هویت خود را با پاسپورتتان انجام داده و کارت خود را فعال کنید.

انواع مستر کارت

مستر کارت یا ویزا کارت مجازی

مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی کارتی است که با استفاده از اطلاعات آن می توانید پرداخت های آنلاین خود را انجام دهید. با اتصال این کارت ها به حساب پی پال خود یا سایر سایت ها، درآمد یا دریافت های خود را دریافت کنید و پرداخت های بین المللی خود را تکمیل کنید. در صورتی که قصد سفر خارجی را دارید، باید از مستر کارت فیزیکی استفاده نمایید. البته شما با خرید مستر کارت مجازی از ما ، هر زمان که خواستید براحتی می توانید مستر کارت مجازی خود را به فیزیکی تبدیل و با مراجعه حضوری کارت فیزیکی خود را دریافت کنید.

مستر کارت مجازی چیست؟

مستر کارت مجازی کارتی از نوع prepaid می باشد و از خانواده مستر کارت است . صاحبان این کارت ها می توانند به وسیله این کارت ها خرید های آنلاین خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهند. از ویژگی های متمایز این کارت ها می توان به زمان صدور آن اشاره کرد که به صورت آنی بوده و صاحبان این کارت ها به راحتی می توانند در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه پرداخت های خود را انجام دهند.

دقت بفرمایید با اینکه می توانید همه خرید های دیجیتالی و فیزیکی خودتان را با مستر کارت مجازی که با نام شما فعال شده است پرداخت کنید، اما اگر کالای فیزیکی سفارش دهید، باید آدرسی خارج از ایران داشته باشید که پست بین الملل بتواند محموله را به آن آدرس تحویل دهد.

ویزا کارت مجازی چیست؟

ویزا کارت مجازی مجموعه‌ای از شماره کارت‌ها است که به‌صورت تصادفی ایجاد شدند. اعدادی که حساب بانکی یا کارت ویزای شما را نشان می‌دهند و البتهسارقان نمی‌توانند از این اعداد برای دسترسی به اطلاعات یا پول شما استفاده کنند.  ویزا کارت‌های مجازی در مقایسه با دبیت کارت‌ها یا کارت‌های اعتباری معمولی امنیت بیشتری دارند و بنابراین بسیاری از کسب‌وکارها از آن‌ها به‌عنوان بخشی از فرآیندهای پرداخت خود استفاده می‌کنند.

محبوبیت ویزا کارت مجازی بسیار زیاد است، به‌ نحوی که براساس آمار منتشرشده در سال ۲۰۱۸، در آمریکا تعداد این کارت‌ها ۳۴۲ میلیون و در سراسر جهان ۷۵۵ میلیون بوده است.

کارت مجازی یکبار مصرف چیست؟

کارت مجازی یکبار مصرف همونطور که از اسمش پیداست، تنها یکبار قابل استفاده است و شما بعد از اینکه آن را برای یک خدمت استفاده کردید غیر فعال شده و از دسترس خارج می شود. در زمان تهیه مسترکارت مجازی یکبار مصرف، شما همیشه هزینه اولیه این کارت را باید پرداخت و هر زمان به یک کارت بین المللی نیاز داشتید، درگیر تهیه این نوع کارت ها می شوید.

کارت مجازی قابل شارژ چیست؟

شما یکبار برای خرید مستر ویزا کارت مجازی هزینه می کنید و بارها آن را شارژ و استفاده کنید. درست است شاید رویایی به نظر می رسد اما مانند یک مستر کارت فیزیکی ، مستر کارت مجازی قابل شارژ همیشه در اختیار دارید و بعنوان حساب بین المللی شما قابل استناد است. 

تفاوت مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی چیست؟

شرکت مستر و شرکت ویزا شبکه (درگاه) بانکی هستند که بانکها و موسسات مالی خدمات خود را در قالب ‏اتصال به درگاه آنها به مشتریان ارائه می دهند. این دو درگاه مشابه شبکه شتاب در ایران است. همانطور که ‏در ایران شبکه ای به نام شتاب وجود دارد و هر بانکی که به این شبکه وصل باشد می تواند با کارت های ‏خود تراکنش های بین بانکی انجام دهد، ویزا و مستر هم چنین هستند با این تفاوت که این شبکه های بین ‏المللی می باشند و داخل یک کشور نیستند. مثلا یک بانک هلندی کارتی ارائه می کند که به شبکه ویزا ‏وصل است، مشتری می تواند با آن کارت در یک فروشگاه ژاپنی که دستگاه پوز(‏P.O.S‏) متصل به شبکه ویزا ‏دارد، خرید انجام دهد، یا در کانادا از دستگاه خودپرداز(‏ATM‏) متصل به شبکه ویزا، پول دریافت کند. ‏

بانکها‎ ‎در سراسر دنیا می توانند با توافقی که با این دو شرکت بزرگ می کنند، انواع کارت های ‏اعتباری(‏Credit‏)، نقدی(‏Debit‏)، پیش پرداخت(‏PrePaid‏)، هدیه(‏Gift‏)، فیزیکی(‏Physical‏)، ‏مجازی(‏Virtual‏) و … را صادر کنند. کارت هایی که توسط موسسات مالی و بانکها صادر می شوند بر اساس، ‏نوع و خدماتی‎ ‎که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. شناخته ترین دسته بندی که شاید با آن آشنا ‏باشید، اعتباری، نقدی، پیش پرداخت است.

خرید هر دو نوع کارت مسترکارت و ویزاکارت خدماتی هستند که توسط دو شرکت معتبر جهان  ارائه می شوند که تضمین می کنند کارت اعتباری صادر شده،  توسط بانک ها در سراسر جهان معتبر است. جالب است بدانید که سبک کار این دو شرکت رقیب مشابه یکدیگر است و دارندگان کارت های مسترکارت و ویزاکارت اجازه دارند تا در سراسر جهان تراکنش انجام دهند. باید بدانید که تفاوت مستر کارت و ویزا کارت به اندازه ای نیست که ذهن خود را درگیر این موضوع کنید.

تفاوت کارت مجازی یکبار مصرف با کارت مجازی قابل شارژ در چیست؟

به این صورت است که شما مستر کارت مجازی زی پی با اعتبار 5 ساله مانند مستر کارت فیزیکی شارژ کرده و بارها و بارها استفاده کنید و حتی اگر زمانی به کارت فیزیکی مستر کارت نیز نیاز داشتید، مستر کارت مجازی خود را به مستر کارت فیزیکی تبدیل کنید. پیشنهاد ما برای خرید مسترکارت مجازی با اعتبار و سطح تراکنش و حداکثر امکانات، مستر کارت مجازی 20 دلاری می باشد.

ویزا کارت مجازی آمریکا یا ویزا کارت گلوبال

در زمان جستجو برای خرید و صدور مستر کارت مجازی شما با گزینه های مختلفی روبرو هستید که دو تا از این گزینه ها مستر کارت مجازی آمریکایی و گلوبال است که هر کدام بیانگر سایت های است که این مستر کارت ها را دارند. یعنی در واقع آمریکایی و یا گلوبال برندیی هستند مانند زی پی که ارائه دهنده خدمات مستر کارت مجازی هستند.  مستر کارت مجازی گلوبال به گونه ای هست که شما در سایت های مختلف دنیا با ارز دلار یا ارزی به غیر از دلار مانند یورو ، پوند و … به شرط پذیرش کارت گلوبال به راحتی پرداخت خود را تکمیل نمایید ، زمانی که گزینه آمریکا را انتخاب می کنید باید دقت نمایید که شما فقط در سایت های آمریکایی و فقط با ارز دلار قادر به پرداخت صورت حساب محصول یا خدمات خود خواهید بود.

چه افرادی به کارت مجازی نیاز دارند؟

مستر و ویزا کارت با توجه به گسترش فعالیت های جهانی ، مورد نیاز همه افراد است. اگر بخواهیم بصورت لیست وار به متقاضیان اشاره کنیم، عبارتند از :

  1. فریلنسر :  افرادی که امور فریلنسینگ انجام میدهند به خوبی میدانند که خیلی از امور آموزشی یا وریفای کردن در برخی از سایت ها لازم به پرداخت هزینه است و یا برای دریافت درآمد خود نیاز به یک حساب ارزی دارند که با زی پی کارت براحتی این امر قابل انجام است.
  2. گیمرها: افرادی که به بازی ها علاقمند هستند، بجای خرید کارت های یکبار مصرف، براحتی می توانند مستر کارت مجازی بنام خود تهیه کنند و هر مقدار که نیاز بود در هر زمان شارژ و  به طور مستقیم آیتم های گیم مورد نظرتان را بخرید. از تخفیف سرویس های استیم استفاده کنید و سریع و بدون دردسر بازی یا آیتم مورد نظر را خریداری کنید.
  3. پرداخت ارزی : بارها شده است که شما نیاز به خرید فیلم، عکس، لباس و … از سایت های خارجی داشتید اما به دلیل نداشتن مستر کارت مجبور به پرداخت هزینه های گزاف شده اید و یا از خرید خود منصرف شده اید. با این کارت دنیا در دستان شماست.
  4. عاشقان فیلم های روز دنیا : علاقه مندان به فیلم و سریال به راحتی میتوانند اکانت نتفلیکس را به طور مستقیم خریداری و فیلم و سریال ها را بدون سانسور و نسخه اورجینال تماشا کنند.
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

من نیاز به خرید یک مستر کارت مجازی دارم. اما متوجه نمی شم چیکار باید بکنم؟

چطور مستر کارت تهیه کنم؟

4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x